Jdi na obsah Jdi na menu
 


Byl jsem fandit na fotbálku

29. 6. 2010

Delší dobu jsem nic nepsal - né že by se nic nedělo, ale nebyla chuť se zdržovat u počítače, když je venku parádně.

Panička naplánovala, že půjdu mezi davy :-) lidí. Že prý u nich v práci plánují fotbálek, tak že tam půjdem a budem dělat alespoň maskota :-)..(nebo prý motivaci, že bych jim zrychlil krok....)

Dorazili jsme včas na místo určení - Lenešice, fotbalové hřiště. Naši už se rozcvičovali na place, tak jsme na ně šli mrknout, mě to nijak nebralo - protahovali se, mávali rukama - nuda... pak ale přišla na řadu mičuda... lítala sem a tam - já nevěděl kam dřív koukat. Paráda, hnedka bylo po nudě.

Tohle byl náš tým: nepamatuju, nepamatuju, Dušan, Lukáš, Honza, Matěj, Michal, Pavel

Obrazek

Naši hráli docela dobře říkali páníčkové - já to něják neocením - řekl bych že mičuda hopsala nejlíp a to mi nikdo nevymluví - škoda, že nedohopsala ke mně, bych jí ukázal jak hraju já :-)...

Taky si mě lidičky hladili a co že prý to jsem, že jako němčour nevypadám, že spíš jako vlk, ale že vlk by je asi kousnul.. Paníci podali hned info co že to jako jsem za žerýčka :-). Pak se pár lidiček ptalo, jestli bych na povel mohl sežrat jednoho japonskýho kolegu...

Obrazek

Páník pohotově odpověděl, že já asijskou a jinou takovou kuchyni nerad... měl pravdu rýže mi vážně moc nejede.... Ale něco jinýho to bych mohl - byl tu gril a klobásky..

Obrazek

Páník si taky hned jednu koupil a k tomu nealko pivko. Kousek mi dal ochutnat, dal bych si celou ale panička zamítla. nic mi nedopřeje... Pánik dojedl a zapíjel z láhve pivo a vydával takový zvuky glo glo..., docela mě to fascinovalo - musel jsem to očuchat, bylo to zajímavý. Chtěl mi dát ochutnat, ale panička je skála - zase zákaz, ale nachvilku se nedívala, sledovala fotbal. Ale asi jsem se prozradil mlaskáním, otočila se a už jen: No to snad nemyslíš vážně! Kdes to viděl dávat vlkoušovi pivo. Pánik trošku namítal, že jsem dospělej a že je to nealko, že říkala ať od všeho ochutnám atak. Panička teda povolila, jen malinko olíznout (já teda už docela dost ochutnal než se koukla), abych teda jako věděl o co jde :-)

Náš tým nakonec skončil na 5. místě. Začali jsme se rozcházet, u aut jsme potkali maskota jinýho týmu - mega kostým chameleona, super zelenýho. Tak jsem jen zíral, jak do něho rvou nějakou paní, že bude povzbuzovat poslední čtyři hrající týmy. Bylo to takový divný, musel jsem se pořád otáčet a koukat, co se tam s tím dál děje...

Byl jsem docela unavenej, takže ještě luftovačka v parku a koupání do řeky a pak oschnout. Dostal jsem papáníčko, docela jsme se těšil, protože jsem při čekání než panička přinese kýblík s gáblíkem a dá ho do misky, tu plechovou misku nakopl až slítla z boudy a udělala pěknej rachot :-))).

S plným bříškem se skvěle odpočívá....