Jdi na obsah Jdi na menu
 


První obrana

22. 5. 2008

Táák dneska to bylo opravdu zajímavé, panička spala po noční a páneček se mnou pobíhal venku. Odpoledne přijela panička a nasadila mi nějaké popruhy, vůbec se mi to nelíbilo, všude mi to vadilo, když jsem to chtěl překousat tak mě okřikla.. no hrůza.

Pak mě odvedla na plac, bylo tam ještě několik psů, stály jsme do kruhu. Přišel tam týpek s klackem a kůží. Stál jsem a koukal, ostatní už zřejmně věděli o co jde a štěkali jak pominutí.

Vůbec jsem to hemžení nechápal a pak přijela po zemi kůže a utíkala ode mne pryč. Já rád lovím a tohle byla šance si to procvičit, ale panička mě držela pevně a kůže mi utekla, nechápavě jsem se na paničku podíval, proč mě drží a nenechá mě to chytit, vždyť jsem dost rychlý.

Postupně ostatní odcházeli a já pořád nic, všichni chytili kůži a pelášili vítězně pryč a mě nic. Najednou jsem se rozhněval a začal štěkat, kůže přiběhla a snažila se mě mást, takže jednou jela vlevo pak vpravo a na střed, vzdalovala se a přibližovala, to by bylo abych to také nechyt, štěkal jsem a vystartoval. Vítěztví bylo moje a už jsem spokojeně pelášil s kůží v tlamě, panička říkala drž, drrrž a občas mi za kůži zatahla, ale já si to ulovil a tak jsem jí nic nedal, ať si uloví svojí!

Docela mě to unavilo, panička mi dala napít a pak jsem si lehl v odkládačce a pěkně jsem si zdřímnul.

Tak taková byla moje první obrana :-) 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář