Jdi na obsah Jdi na menu
 


První výstava - Krajská výstava Kladno

9. 8. 2008

Panička mě vzala na výlet, jeli jsme do Kladna, konala se tam krajská výstava. Přihlásili mě do třídy dorostu. Počasí bylo zajímavé, chvilku pršelo a chvilku sluníčko.

Přijeli jsme mezi prvními (ještě že tak), zjistili, kde se to odehraje a pak jsme putovali do haly ( no haly byla to tělocvična), páníčci založili tábor dál od kruhu (mini obdélníčku), protože ten byl již obležený kenely. Začátek celkem fajn, začali chodit lidičky a pejsci, ale pak se navalila horda lidí a nebylo možné ani vyjít ven vyvenčit, aniž by do nás někdo nestrčil či nás nešlápl. Ty hlučičí a tlačící se chumle lidí mě trochu vyděsili, a malinko mě vzala panika. Někteří lidé jsou docela bezohlední, hlavně že ty malý hafany mají na ruce, těm se nic nestane, ale co já já byl dole a i když se páníčci snažili moc, strkancům a šlápnutím mě nedokázali ubránit.

Obrazek

Tímhle děsným davem jsem se musel protlačit, abych se mohl vyvenčit - kdo by z toho nepanikařil.

Zajímavostí bylo (to jsem odposlechl z rozhovoru páníků), že náš kruh byl nejmenší a ještě okolo sedící lidé strkali nohy do kruhu, což ho ještě zmenšilo. No točil jsem se tam jak kdybych se točil za ocasem. Ani jsem se pořádně nerozběhnul.

Jinak vlčáci jsme byli jen dva. Já jsem nepostoupil, byl jsem ten druhý a dostal jsem znám VN v třídě dorostu, což je pěkný. Tomu druhému jsem postup opravdu přál, oproti mě byl veselý, vrtěl ocáskem, no prostě byl v poho, naopak já byl malinko křečovitý a docela jsem se upejpal ukázat zoubky, i když to se mnou cvičí, ale mě se zrovna nechtělo, raději jsem se snažil paničku odtáhnout ven (velkou roli jistě hrál stres, ale to se snad časem podá :-).....)

Obrazek

tady je to vidět, jak se snažím vytáhnout paničku pryč, ale bohužel mě udržela a já měl smůlu....

Ale zajímavá zkušenost to byla, plno lidí, hafanů atd., tak uvidíme jestli mě ještě někam vemou, ale já bych ani nemusel, myslím, že panička rozhodne přesně naopak...

tak se necháme překvapit :-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář