Jdi na obsah Jdi na menu
 


Setkání s maminkou

19. 7. 2008

Dnes přijela moje maminka Dina a její smečka okouknout jaký jsem fešák (nelichotím si, já fešák opravdu jsem :-)...). Dinka mě přivítala svým způsobem, tak mě ještě nikdo nevítal, hned mi dala najevo, co jo a co ne..

Byl jsem krapet v šoku, tohle mi ještě nikdo neřek, já můžu vždycky všecko a já mám vždy navrch a teď najednou změna, no ještě se mám co učit - asi si nemůžu dovolovat nakaždého stejně jako na ovčandy Arču a Fatimu.Obrazek

 Choval jsem se vcelku slušně, jen mi neustále říkají nekousej a neskákej, ale já mám takovou radost, nejradši bych dal všem pusinku.

Byla to moc příjemná návštěva, Dina i její smečka se mi moc líbila, hlavně když odjížděli krmili mě piškotkama a to já opravdu můžu, jídlo to je moje :-).

Odpoledne jsem čekal, že v parku zas budou, ale nebyli a tak jsem pokukoval, kde asi jsou schovaní, ale nebyli tam, tak jsem si musel vystačit s paničkou, klacíky a s mím pánečkem, co měl u sebe piškoty.

Panička tvrdila, že jsem celý vyměněný, že jsem celý den až moc hodný. Já jí to vysvětlím až zítra jak jsem "hodný", ale teď už šup do boudičky a spát :-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář