Jdi na obsah Jdi na menu
 


Svod 11.10. v Roudnici

13. 10. 2008

Tak zas jsem jel na výlet. Cesta byla hrozná, byla mlha  a páníkům se špatně jelo. Na místě už bylo hodně pejsků. Rychle jsem se aklimatizoval a už jsem jen tahal páníky aby se šli podívat sem a pak zase támhle.

Přijela část rodiny Stříbrný úplněk, jmenovitě Amani, Argo, mamča Dina a samo já. Maminka byla trošku nevrlá, čeká štěňulky (a to v listopadu jako jsme my), tak držím tlapky aby to bylo vše fajn. Argo nebyl zrovna ten nejpřívětivější, chvíli jsme si očuchávali a pak začal vrčet a bručet, no nebyl prostě nejpřátelštější a nejenom na mě, prostě tak celkově. Zato Amani se mi moc líbil, ten si se mnou hrál to byla paráda, škoda, že nás páníci nemohli pustit, to by bylo ještě lepší. A protože se mnou začala v poslední době házet puberta, snažil jsem se, kde co nakrýt, Amani byl nejblíž, takže chudák musel snést mé otravování, ale také si to nedal po chvilce líbit a řekl mi svůj názor, a pak jsme si hráli normálně, cvakali zoubkama, oždibovali se, prostě paráda.

Co se týče svodu, to byla pro mě katastrofa, páníci sice cvičí ukaž zuby, ale to neva. Přišel jsem na řadu, už do kruhu se mi moc nechtělo, stály tam lidičky a já šel k nim, pak jsem ukazoval zoubky a pani se naklonila, nějak jsem dostal paniku a snažil se vycouvat a utéct, ale panička mě pevně držela, nakonec přišel i pán na pomoc, abych držel a ukázal zoubky, to jsme nějak zvládly. Pak přišlo měření, nechtěl jsem ty lidičky u sebe, nemám rád, když se ke mě někdo hrne, mám radši, když jsem to já a jdu si k někomu sám a né aby ke mě někdo chodil. Páníci ale trvaly na tom, že to bude po jejich no stál jsem jak nakopnutý, tlapky roztažené, ještě jsem byl v šoku z těch zoubků a hned tohle. Ale dobrý poměřili mě a já měl jít do kruhu. Panička mě odvláčela, chtěl jsem jít jinam, pryč, nebavilo mě to, byl jsem nervózní. Pak tam nějaký pán pobíhal a padl na zem a lezl jako pavouk, no byl jsem zvědavý ale hodně opatrný, přece jenom chová se divně. Pak vyskočil na nohy a mě to vzalo. Celkově z nervů jsem dostal průjem, takže mě museli okamžitě odtáhnout, abych se mohl dovyprázdnit. Jak jsem byl z kruhu už mě panika a to vše přešlo a šel bych si dovádět.

Panička byla trochu zklamaná, bylo to na ní vidět, přece jenom trénujeme, zvykáme a i tak jsem zpanikařil tak moc. Ale hlavní je, že mě má moc ráda, a i kdyby to bylo ještě horší, za nic na světě by mě nevyměnila.

Takže jsem na svodu dostal kódik A68,5 M2 Og P3

Kdyby někdo nevěděl tak: A - výška, 68,5 - výška 68,5 cm 

                                       M - barva, 2 - bez masky

                                       O - povaha, g - sangvinik - méně odvážný

                                        P - soulad se standardem, 3 - velmi dobrý

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář