Jdi na obsah Jdi na menu
 


Trénování na jiném cvičišti

10. 7. 2008

Tak s tou dovolenou jsem se krapítek ukvapil.

Dnes jsme kromě normálních aktivit jeli na výlet. Hlavní výcvikář Jindra nás vzal na cvičiště v Březně u Chomutova. Mě se cesta zdála dlouhá a tak jsem si zkrátil čekání než dojedem na místo cupováním koberce, který je jako podlážka v kufru. Takže mi to opravdu rychle uběhlo.

Na místě jsem se chvilku rozkoukával. Bylo tam pár lidiček, co jsou také u nás na cv, ale v tom novém prostředí vypadalo vše tak cize, že jsem byl trošinku roztěkanější.

Pak mě vzala panička na plac, abych si procvičil chůzi u nohy. Prvních pár koleček nestálo za nic, zrovna se mi moc nechtělo koukat tam, kam chce panička. Tak mě neustále říkala na, na, na a snažila se mě nalákat na kůži. Chvíli mi to trvalo, ale pak jsem se začal soustředit. Dostal jsem za odměnu rafnout do kůže, a byl jsem spokojenej. Jo kousat a přetahovat se, to je moje. Pak mi kůži sebrala a to mě naštvalo, chtěl jsem jí zpět. Celou dobu, co jsem ťapal u nohy, nespustil jsem kůži z očí, přece jenom, co kdyby jí upadla nebo tak něco. Po chvilce mě panička odměnila a já mazal k autu s kůží v tlamě. Prostě jsem šikovnej :-)

Nakonec přišla obrana, byl jsem v kruhovce, štěkal na toho prevíta, co měl mojí kůži, zlobil jsem se, moc jsem chtěl ulovit mojí kořist - kůži. Pak panička řekla: DRRRŽ... a já vyrazil a vyskočil, pořádně jsem se zakousl do kůže a držel. Takhle jsme to opakovali dvakrát. Cizí prostředí mě opravdu již nijak nezajímalo :-), už prostě nebylo cizí.....

Unavený jsem naskočil do auta a vyrazili jsme domů. Po cestě jsem spal, jen občas jsem se vzbudil a vykouknul, kde už jsme. Měl jsem také hlad přece jenom už bylo po sedmé hodině a dost mi škrunkalo v bříšku.

Výlet je fajn věc, ale doma je doma. Zvlášť, když tam na mě čeká papáníčko :-)..... 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář