Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tak konečně jsem se dostal k počítači, minulý týden mě páníci naložili a odvezli mě daleko až do Roudnice, cesta byla v pohodě, když jsme přijeli na místo byla to paráda, všude tolik pejsků a stejně praštěných jako jsem já :-) byla to paráda. Chvilkama trošicku mžilo, ale pak to přešlo, takže i to počasí bylo přijatelné pro páníky, i když mě je to fuk, i kdyby lilo, protože dovádět můžu za každého počasí :-)

Já jsem se nevystavoval, protože panička neposlala přihlášku, ale i kdyby se šlo přihlásit na místě, což nikdo už nezjišťoval, protože jsem si den před akcí bodl trn do tlapky a pokulhával jsem, když jsem víc pobíhal. Takže bylo rozhodnuto, že jsme jen na čumendu - a to já teda čuměl :-)

Obrazek

Panička udělala pár fotek, ale nezná jména pejsků ani lidí, takže fota jsou bez popisu. A budou vloženy později, protože panička má parááááádní angínku a léčí se v postýlce.

Což znamená, že mě páník bude venčit celý týden a možná i víc aniž bych něco musel dělat na place :-))))) - další prázdniny no to je supr, tak já si jdu užívat....

 

Náhledy fotografií ze složky Roudnice nad Labem 21. 9. 2008

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář